حفر چاه نو

حفر چاه نو

به فرایندحفاری چاه که توسط دست ، ابزار و ماشین آلات انجام می گیرد به اصطلاح حفر چاه نو گفته می شود .

حفر چاه نو عملیاتی حساس و تخصصی به شمار می رود ، به طوری که باید قبل از حفاری محاسبات دقیقی از جمله سنجش وضعیت زمین ، عمق تقریبی چاه ، نوع چاه ، مساحت چاه ، دهنه و … صورت گیرد تا خطا و خطرات احتمالی حفاری به حداقل ممکن برسد .

پرسنل و متخصصان لوله بازکنی تهران دارای بیمه حوادث هستند و به کمک تجربه ، تجهیزات و ماشین آلاتی که در اختیار دارند می توانند در حفاری چاه جذبی ، چاه عمیق ، چاه نیمه عمیق ، چاه آب ، چاه فاضلاب و … به ساکنین تهران و حومه خدمت رسانی کنند .

لوله بازکنی تهران ۴ شعبه در مناطق مختلف تهران دارد که به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان هستند و هر شعبه به صورت مستقل دارای تجهیزات جدید و حرفه ای و نیروهای آموزش دیده و با تجربه در زمینه حفر چاه هستند .

حفر چاه نو

انواع چاه

حفاری چاه بسته به نوع چاه متفاوت است و هر چاه احتیاج به تجهیزات و دانش حفاری خاص خود دارد . به طور مثال حفر چاه نو عمیق با حفر چاه نو جذبی کاملا متفاوت است و نوع حفاری و عمق و دهنه و … کاملا تفاوت دارد . در زیر می توانید توضیحات کوتاهی در مورد انواع چاه که توسط لوله بازکنی تهران حفاری می شود مطالعه فرمائید .

 • حفر چاه جذبی : این نوع چاه دارای انباره ای با مساحت مشخص است که بسته به نوع خاک و مقدار خروجی ساختمان حفر می شود . در این نوع از چاه ها معمولا فاضلاب و پس آب ها در قسمت انباره جمع شده و آب از طریق خاک دیواره و کف چاه جذب می شود . تخلیه این نوع چاه ها معمولا به صورت دیر به دیر انجام می شود و در دراز مدت باعث سست شدن خاک زیر بنا می شود .
 • حفر چاه سپتیک : این نوع از چاه از نظر ساختار به چاه جذبی نزدیک است اما تفاوت عمده آن در این است که قسمت انباره چاه با سیمان و عایق های ضد آب پوشانده می شود . این امر سبب شده تا آب داخل چاه به بنا و خاک زیر بنا نفوذ نکند اما به نسبت چاه جذبی احتیاج به تخلیه سریع تر دارد .
 • حفر چاه آب نیمه عمیق : حفر چاه آب در حالت کم عمق و نیمه عمیق معمولا به صورت دستی و توسط مقنی انجم می شود و  کمتر احتیاج به ابزار آلات و ماشین های حفاری دارد . این نوع از چاه اصولا در مناطقی حفر می گردد که آب بسیار نزدیک به زمین است و دسترسی به آن راحت . پس از حفر چاه آب دهانه آن طوقه چینی شده و توسط مقنی محکم می شود .
 • حفر چاه عمیق : حفاری این نوع از چاه بدون در دست داشتن ماشین آلات حفاری و دانش فنی امکان پذیر نیست و حفر آن توسط افراد عادی و بدون دانش فنی خطرات بسیاری در بر دارد . لوله بازکنی تهران تجهیزات لازم برای حفر این نوع از چاه را داشته و به کمک متخخصین و پرسنل کارآزموده خود آماده خدمت رسانی به همشهریان تهرانی می باشد .
حفر چاه

حفر چاه

 • حفر انواع چاه آب و فاضلاب
 • حفر چاه نو
 • حفر چاه کهنه
 • حفر چاه و تعمیر چاه
 • حفر چاه های عمیق
0
خدمات مرتبط

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • حفر چاه برای داخل باغ اطراف تهران نیاز به مجوز داره؟

 • سلام دوست عزیز اگر منظورتون چاه فاضلاب هست خیر ولی چاه آب بستگی به منطقه داره ولی معمولا نیاز به مجوز داره بله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Button