بنایی کلی و جزئی ساختمان

1 امتیاز از 1 رای
بنایی کلی و جزئی

بنایی کلی و جزئی ساختمان به مجموعه فعالیت هایی گفته میشود که با استفاده از مصالح ساختمانی برای ساخت و ساز، تعمیر، ترمیم و بازسازی اجرا می شوند. این خدمات شامل سفت کاری و نازک کاری بوده و اجرای آن نیاز به استادکار بنایی و تیم باتجربه و ماهر دارد. چون خدمات بنایی تاثیر مستقیم بر زیبایی، ایمنی و طول عمر ساختمان دارد. خدمات فنی تهران در کنار خدمات تخصصی خود، به خدمات بنایی ساختمان در تهران نیز توجه ویژه ای دارد و با در اختیار داشتن معماران و بناهای نامدار بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماید.

خدمات بنایی ساختمان

یکی از مهم ترین اقدامات در ساخت و ساز، بنایی است که خدمات متنوعی را در برمیگیرد. این خدمات از ابتدایی ترین مرحله شروع ساخت و ساز تا ترمیم و بازسازی را شامل شده و با مصالح گوناگونی انجام میشود. خدمات بنایی ساختمان را می توان به دو گروه کلی زیر دسته بندی کرد:

خدمات بنایی کلی ساختمان

خدمات بنایی کلی شامل اقدامات متعددی است که تاثیر زیادی بر ساختمان و کارایی آن دارد. این اقدامات شامل ساخت یک ساختمان جدید یا تغییرات کلی از قبیل دیوار چینی، بتن ریزی، سفت کاری، سفید کاری، کاشی کاری، سرامیک میشود. اجرای این اقدامات زمان بر و هزینه بر بوده و هزینه بالاتری دارد.

خدمات بنایی جزئی ساختمان

برای ایجاد تغییرات جزئی، ترمیم، تعمیر و بازسازی ساختمان خدمات جزئی بنایی انجام میشود. این خدمات به دلیل جزئی بودن به زمان کمتری نیاز داشته و بیشتر جنبه مرمت و تعمیر دارند. به این خدمات اصطلاحا خرده کاری بنایی ساختمان نیز گفته میشود.
بیشتر مواقع برای ما پیش می آید که در اثر رطوبت بخشی از گچ ساختمان ریخته و یا گوشه کاشی دستشویی شکسته یا بلند می شود و یا در اثر ترکیدگی یا نشت لوله به قسمتی از بنا آسیب وارد شده است. در این صورت می توانید با شعب خدمات فنی تهران تماس بگیرید تا کارشناس مربوطه به محل اعزام و مشکل را با بنایی جزئی رفع نماید.

خدمات سفت کاری ساختمان

در دسته بندی دیگر خدمات بنایی ساختمان به دو گروه سفت کاری و نازک کاری دسته بندی میشوند. سفت کاری ساختمان به کلیه اقداماتی گفته میشود که هدف در آن افزایش ایمنی سازه است. پی ریزی، بتن ریزی، اجرای سقف، اجرای ستون ها، اجرای دیوارها از جمله خدمات سفت کاری هستند که هر یک نیاز به تخصص و مهارت بالایی دارند.

خدمات نازک کاری ساختمان

بعد از اتمام سفت کاری، تمرکز در ساخت و ساز بر روی کاربردی شدن سازه و زیبایی داخلی و بیرونی است. نازک کاری به مجموعه اقداماتی گفته میشود که برای زیباتر شدن ساختمان و کاربردی شدن آن انجام شده و توسط تیم بنایی اجرا می شوند. دیوارچینی، گچ کاری، کاشی کاری، نصب سرامیک، اجرای کف پوشش دیوار، عایق بندی از اقدامات مهم در این بخش هستند.

چرا سرویس بنایی خدمات فنی تهران را انتخاب کنیم؟

 • ارائه خدمات مشاوره رایگان قبل از انجام خدمات کلی و جزئی بنایی
 • اجرای کلیه خدمات بنایی توسط استادکار بنایی و تیم ماهر
 • ارائه تمام خدمات سفت کاری (پی ریزی، اجرای سقف، ستون و غیره توسط تیم معماری)
 • ارائه خدمات بنایی جزئی و نازک کاری (گچ کاری، سیمان کاری، سنگ کاری، نصب کاشی و سرامیک و غیره)
 • انجام خدمات ترمیم و بازسازی ساختمان در تهران
 • اجرای خدمات بندکشی نمای آجری و آجرچینی
 • تخریب و جا به جایی دیوار

هزینه بنایی کلی و جزئی ساختمان

هزینه بنایی ساختمان بر اساس فاکتورهای مختلف و به شیوه های گوناگونی محاسبه میشود. نحوه محاسبه قیمت به صورت زیر است:

 • استادکار بنایی بر اساس نوع خدمات، مصالح و مدت زمان مورد نیاز برای اجرا هزینه ها را محاسبه می کند.
 • هزینه روزمزد تعیین می گردد و بر اساس تعداد افراد حاضر در محل اجرای کار و ساعت و روز در پایان هر روز هزینه محاسبه میشود.

در مجموعه خدمات فنی سماء هزینه بنایی ساختمان بر اساس پارامترهای زیر محاسبه میشود:

 • نوع مصالح مورد نیاز
 • نوع خدمات مورد نیاز (کاشی کاری، گچ کاری و غیره)
 • متراژ ساختمان
 • تعداد نیروهای کار
 • تعداد ساعت و روز انجام کار

خدمات بنایی ساختمان جنوب تهران

برای استفاده از خدمات بنایی ساختمان در جنوب تهران با قیمت مناسب در محله های زیر می توانید با خدمات فنی تهران تماس بگیرید:
شهرری، ابن بابویه، امام زاده ابوالحسن، امام زاده حسن، امین آباد، انبار گندم، انبار نفت، باقرشهر، بزرگراه آزادگان، بعثت، بلوار قدس، پاسگاه نعمت آباد، ترمینال جنوب، تقی آباد، جوانمرد قصاب، چهاردانگه، چیت سازی، خانی آباد، خزانه بخارایی، خلازیر، خیابان زمزم، خیابان نواب، دولت آباد، دولت خواه، راه آهن، سه راه آذری، سیزده آبان، شهرک علایین، شهرک گلریز، شوش، صالح آباد، صفائیه، عبدل آباد، علی آباد، عماد آباد، فلاح، قلعه گبری، قوچ حصار، کیانشهر، گمرک، مرتضی گرد، منیریه، مولوی، میدان خراسان، نازی آباد، یاخچی آباد، یافت آباد

خدمات بنایی ساختمان شمال تهران

استادکار و تیم بنایی باتجربه و ماهر خدمات فنی تهران در محدوده شمال تهران حضور داشته و خدمات باکیفیت تضمین شده را ارائه می دهند:
اختیاریه، ونک، نیایش، نیاوران، لویزان، کامرانیه، قیطریه، شیان، ده ونک، درکه، دارآباد، جمشیدیه، توانیر، بلوار اندرزگو، الهیه، آرارات، سئول، دزاشیب، دربند، خیابان آفریقا، جماران، تجریش، اوین، اقدسیه، سوهانک، دروس، داوودیه، چیذر، جاده لشگرک، پاسداران، امانیه، ازگل، آجوادنیه

خدمات بنایی کلی و جزئی غرب تهران

در هر یک از محله های غرب تهران که حضور داشته باشید می توانید از خدمات بنایی این مجموعه استفاده کنید:
ارم، آزادی، اسکندری، اکباتان، ایوانک، بزرگراه خرازی، بلوار ایران، بلوار ایران خودرو، بلوار فردوس، پونک، تهرانسر، جنت آباد، چمران، چیتگر، حصارک، خیابان کارون، دهکده المپیک، سازمان برنامه، ستارخان، ستاری، سردار جنگل، سعادت آباد، سلسبیل، سولقان، سی متری جی، شهرآرا، شهران، شهر زیبا، شهر قدس، شهرک آتی ساز، شهرک المهدی، شهرک پاسارگاد، شهرک پرواز، شهرک دانشگاه صنعتی شریف، شهرک ژاندارمری، شهرک شهید باقری، شهرک صدرا، شهرک غرب، شهرک فردوس، شهرک فرهنگیان، شهرک نفت، شهرک ولیعصر، صادقیه، طرشت، فتح، فرحزاد، فردوس غرب، کن، کوهسار، گیشا، مرزداران، مهرآباد، نوب، وردآورد

بنایی کلی و جزئی ساختمان شرق تهران

استفاده از مصالح ساختمانی باکیفیت، رعایت استانداردها و اصول ایمنی، اعزام سریع تیم ماهر و استادکار بنایی به شرق تهران از ویژگی های منحصر به فرد خدمات فنی تهران است. این مجموعه در محله های زیر خدمات ارائه می دهد:
اتابک، اتوبان آهنگ، اتوبان بابایی، استخر، بزرگراه زین الدین، بزرگراه یاسینی، بلوار اتحاد، بلوار دلاوران، پردیس، پل چوبی، پیروزی، تهرانپارس، حشمتیه، حکیمیه، خاوران، خیابان دماوند، شریعتی، نیروی هوایی، دروازه شمیران، رسالت، سبلان، سرخه حصار، شمس آباد، شهرک امام خمینی، شهرک شهید هاشمی نژاد، شهرک مسعودیه، فرجام، قنات کوثر، مجیدیه، محلات، مسگرآباد، مشیریه، مصلی، میدان امام حسین، نارمک
خدمات فنی تهران کادر مجرب و با تجربه ای از جمله مهندسین نقشه کشی، مهندس ناظر ساخت، مهندسین طراح لوله کشی آب و فاضلاب و آتش نشانی، معمار و کارگر با تجربه در اختیار دارد و آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در شهر تهران و حومه است.

2 پاسخ

 1. شما لوله کشی گاز ساختمان نوساز را انجام میدهید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *