تشخیص ترکیدگی لوله

تشخیص ترکیدگی لوله

تشخیص ترکیدگی لوله

تشخیص ترکیدگی لوله | تشخیص ترکیدگی با دستگاه | نشت یابی لوله آب| رفع نم | رفع ترکیدگی لوله | تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه | شبانه روزی

تشخیص ترکیدگی لوله شبانه روزی

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت لوله به صورت عمده در ایران با دستگاه های قدیمی یا با گزاشتن یک لوله یا لیوان بر روی زمین انجام می گرفت و درصد سعی و خطا در این روش بسیار زیاد بوده و خسارات بسیاری را به همراه داشت .

لوله بازکنی تهران با توجه به حقوق مشتری و خط مشی مدیران خود دستگاه های ویژه ای را از کشورهای مختلف از جمله آمریکا و ژاپن خریداری و پس از آموزش در اختیار پرسنل خود قرار داد .

با این دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله بسیار دقیق انجام می شود و درصدخطا بسیار پایین است و جای نگرانی برای شما مشتری گرامی باقی نخواهد ماند . چراکه این دستگاه قادر است عمق و میزان ترکیدگی را نیز مشخص کند .

روش تشخیص ترکیدگی لوله بادستگاه بدین صورت است که این دستگاه ها با دریافت امواج صوتی که از خروج آب از لوله ایجاد می شود جای دقیق نشت و ترکیدگی لوله را پیدا کرده و کار برای متخصصین راحت تر می شود .

به طور کلی تشخیص ترکیدگی لوله بادستگاه بسیار آسانتر از روشهای معمول است اما بسیاری از شرکتها بدلیل قیمت بالای این دستگاه ها از تهیه آن خودداری می کنند و با آزمون و خطا خسارات بسیاری را برای مشتری رقم می زنند .

تشخیص ترکیدگی لوله

تشخیص ترکیدگی لوله در تهران به صورت شبانه روزی

اعزام سریع سرویس کار در تهران (کمتر از نیم ساعت)

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

تشخیص ترکیدگی لوله بادستگاه یکی از خدمات شرکتهای تخلیه چاه می باشد که این روزها بسیار رواج پیدا کرده و دلیل آن این است که در گذشته با سعی و خطا محل ترکیدگی لوله کشف می شد و خسارات زیادی به بار می آمد که قابل تحمل نبود .

اما امروزه با دستگاه های مجهز به دوربین و سنسورهای فوق حساس به سرعت محل دقیق نشت مشخص و اقدام به رفع آن می نمایند .

لوله بازکنی تهران ۴ شعبه در مناطق مختلف تهران دارد که به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان هستند و هر شعبه به صورت مستقل دارای تجهیزات جدید و حرفه ای و نیروهای آموزش دیده و با تجربه در زمینه تشخیص ترکیدگی لوله بادستگاه هستند .

تشخیص ترکیدگی با دستگاه

تشخیص ترکیدگی لوله در تهران

چه زمانی لازم است جهت تشخیص ترکیدگی لوله اقدام کنیم ؟

  • مبلغ قبض آب بیش از حد نرمال باشد
  • در شب و زمان سکوت صدای آب به گوش برسد
  • بر روی دیوار لک و نم زدگی دیده شود
  • با افت فشار آب روبرو شویم
  • از سقف و دیوار آب چکه کند
  • بوی نم و رطوبت از یک قسمت خانه استشمام شود

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نشت یاب چطور انجام می شود ؟

بهترین امتیاز دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله ، شناسایی دقیق محل ترکیدگی لوله بدون نیاز به تخریب و کندن نقطه ی مورد احتمال در کمترین زمان ممکن است که درحقیقت این روش بسیار مفید یعنی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در واقع با توجه به هزینه سنگین بررسی و بازسازی محل ترکیدگی لوله، صرفه جویی اقتصادی کاملا مناسبی است. دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله درحقیقت بر اساس امواج کار میکند. دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله یا نشت یاب به کمک گیرنده ای  قوی و فوق حساسی که دارد حتی کوچک ترین امواجی بر اثر ترکیدگی لوله و یا نشت لوله ایجاد شده را دریافت کرده و شناسایی میکند آن هم بدون نیاز به تخریب و بررسی مستقیم ترکیدگی لوله ها را شناسایی میکند.

انواع دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله :

• تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه آکوستیک شبکه آب

• تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه رادیویی شبکه آب

• تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه آکوستیک عقربه ای

• تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه آکوستیک تمام دیجیتال PICO

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در تهران , تشخیص ترکیدگی لوله به صورت تضمینی

خدمات لوله بازکنی تهران

قیمت تشخیص ترکیدگی لوله

قیمت تشخیص ترکیدگی لوله در خدمات فنی تهران بر اساس نرخ اتحادیه می باشد و با توجه به نوع دستگاه متغیر است، معمولا قیمت این دستگاه ها به دلیل وارداتی بودن آنها بسیار بالا بوده و شرکتهای خدمات فنی هزینه های زیادی برای تشخیص با دستگاه از مشتری دریافت می کنند اما خدمات فنی تهران با هزینه ای کمتر از نرخ اتحادیه اقدام به تشخیص محل ترکیدگی لوله می کند.

کلمات مرتبط : رفع ترکیدگی لوله ، رفع نشت لوله ، برطرف کردن نشتی ، محل ترکیدگی لوله ، نشت یابی با دستگاه ، ترکیدگی لوله آب ، ترکیدگی لوله فاضلاب ، رفع نم و رطوبت بدون تخریب ، رفع بوی بد نم ، تشخیص محل نشت ساختمان ، پیدا کردن محل ترکیدگی لوله آب و نشتی با عمق بالا ، تشخیص عمقی با عمق بالا ، انجام تعمیرات و اصلاح لوله کشی و رفع رطوبت

دیدگاهی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Button